۱۳۹۹ يکشنبه ۱۱ خرداد
شرکت آب و فاضلاب روستایی اصفهان
رسوب زدايي مخزن و خط انتقال آب شرب روستاي كلهرود شهرستان شاهين شهر با استفاده از اسيدشويي
مشكل افت فشار آب شرب روستاي كلهرود شهرستان شاهين شهر كه به علت گرفتگي خط انتقال اين روستا رخ داده بود برطرف گرديد.
1394/04/09

به گزارش روابط عمومي شركت آب و فاضلاب روستايي استان اصفهان، خط انتقال آب شرب روستاي كلهرود شهرستان شاهين شهر به دليل رسوب گذاري از خردادماه سال جاري مسدود شده و آبرساني به روستائيان با استفاده از خط فرعي صورت مي گرفت

اسفنديار رياحي مدير امور آب و فاضلاب روستايي شهرستان شاهين شهرو برخوار در اين باره گفت: خط انتقال آب شرب روستاي كلهرود با لوله پلي اتيلن نمره 160 به علت رسوب گذاري كربنات كلسيم مسدود شده بود و باعث افت فشار آب شرب مصرفي روستائيان محترم شده بود.

وي افزود: پس از بررسي هاي انجام شده و با نظر كارشناسان كنترل كيفي و اداره نگهداري آبفار استان، استفاده از اسيد براي رفع گرفتگي اين لوله در دستور كار قرار گرفت.

اسفنديار رياحي، اسيدشويي خط انتقال آب را كاري بسيار پيچيده و دشوار عنوان كرد و افزود: در اين پروژه، با استفاده از 2000 كيلوگرم سولفاميك اسيد نسبت به رسوب زدايي خط انتقال و مخزن رسوب گير طي دو مرحله اقدام شد و گرفتگي خط لوله مذكور با موفقيت به صورت كامل برطرف گرديد.

مدير امور آب و فاضلاب روستايي شهرستان شاهين شهر و برخوار از سلامت كامل آب شرب روستاي كلهرود  پس از اسيد شويي خبر داد و گفت: پس از انجام آزمايشات دقيق در آزمايشگاه آبفار استان اصفهان و اطمينان از سلامت كامل آب شرب، نسبت به وصل آب به شبكه توزيع روستا اقدام گرديد.

تعداد مشاهده خبر68 بار
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal